Pagaminta su meile Jums ir Gamtai💚

 Kvantuma logotipas atspindi mūsų požiūrį į ateitį, ekologiją, gamtos apsaugą ir tvarius gaminius. Augalo stiebelis suformuoja Kvantumos pirmąją raidę K, o trys lapeliai atspindi mūsų darbų gamybos principus – ekologiją, grožį ir technologijas. Naudodami naujas technologijas, pasitelkę kūrybingų mūsų darbuotojų talentus ir gamindami daugiausia iš medžio, mes sukuriame lietuviškus tvarius gaminius. Ekologiškumo siekiame įvairiais būdais: Apie 98% mūsų gaminių yra mediniai, apie 98% mūsų atliekų patys perdirbame arba panaudojame antrą kartą. Likusius 2% kruopščiai rūšiuojame. Taip pat stengiamės siuntimui ir pakavimui dalį medžiagų panaudoti antrą kartą, taip saugodami gamtą. Mūsų gaminių gamyboje nėra naudojami ar išnaudojami gyvūnai. 🌳🌿💚 Taip pat turime džiugią naujieną! Ne vienerius metus brandinta idėja, kaip dar labiau prisidėti prie gamtos tausojimo, virsta realybe! Nuo šiol pirkdami tiek internetinėje parduotuvėje www.kvantuma.lt, tiek mūsų fizinėje parduotuvėje Rytinio kelio g.5A, Šilalė, ar užsisakydami individualius užsakymus 1% nuo užsakymo sumos bus skiriama miškų išsaugojimui! Šiai iniciatyvai įgyvendinti atidarėme naują sąskaitą, į kurią galite pervesti ir tiesiogiai – LT373500010008138249, gavėjas: „Kvantuma“. Paskirtyje būtina parašyti: „Kvantuma paslaugos“. Kadangi kiekvienam pervedusiam išrašysime sąskaitą, tai prisiimame atsakomybę patys sumokėti mokesčius nuo tos sumos ir visą pervestą sumą skirsime su miškų pirkimu susijusioms procedūroms ir miškų priežiūrai. 🌳🌿💚💚

Pagrindinė veikla – dovanų šventėms, namams ir verslui projektavimas ir gamyba, įvairių medžiagų pjaustymas ir graviravimas lazeriu. Dirbame su aukštos kokybės, itin galingu lazeriu, medieną be šakų galime pjauti iki 0,3–2 cm storio, fanerą iki 1,2 cm storio. Lazerio darbinis plotas 1,29 m x 0,89 m. Todėl galime išpjauti ir išgraviruoti nuo mažiausio iki itin didelio užsakymo. Yra galimybė pjauti ar graviruoti ir mažus daiktus ir net 1,3 m pločio plokštes, lentas, graviruoti duris, metalines plokštes ir kitus didelius daiktus.

Atliekame įvairius reklamos, dizaino bei kitų sričių užsakymus. Graviruojame ir pjaustome įvairias medžiagas. Atliekame ir didmeninius užsakymus, ir pavienius, todėl pas mus, bet kokia Jūsų idėja gali tapti ilgaamže ir vienetine dovana sau, artimam ar pasididžiavimu jūsų įmonei.

Naudojame tik kokybiškas medžiagas. Siūlome aukštą kokybę už mažiausią kainą. Esame kupini įvairiausių idėjų, todėl visada rasime sprendimą būtent Jums.

Lazerinis pjovimas – tai pjovimas lazerio spinduliu. Pjauname sudėtingiausius ornamentus, šablonus, trafaretus, figūras, raides, logotipus ir kitus eskizus, sukurtus kompiuterinėmis programomis. Esant specifiniam užsakymui galime patys paruošti failą iš paveikslėlio ar nuotraukos. Pjovimui ir graviravimui naudojamos šios medžiagos: organinis stiklas, medis, fanera, kartonas, popierius, oda, įvairūs audiniai, specialūs plastikai.

Lazerinis graviravimas – tai medžiagos struktūrinių savybių formavimas veikiant lazerio spinduliu. Svarbiausi graviravimo lazeriu privalumai – platus įvairių medžiagų panaudojimas, sukurtų atvaizdų kokybė ir ilgaamžiškumas. Galime išgraviruoti bet kokius paveikslėlius, nuotraukas, užrašus, logotipus ir kt.